امداد باتری در محل - امداد باتری سیار در تهران

امداد باتری سیار در تهران (باتری به باتری در محل)

یکی از خدمات مهم و کاربردی و پر تقاضای امداد خودرو ۲۴، خدمات شبانه روزی امداد باتری سیار در محل است که در تمامی مناطق تهران (شمال تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شرق تهران) به سرویس دهی و امداد رسانی مشغول است.

باتری خودرو یکی از اجزای بسیار مهم خودرو محسوب میشود که وظیفه تامین برق لازم برای اجزای برقی خودرو را بر عهده دارد.

یکی از مهم ترین نشانه های باتری خراب اسارت نخوردن خودرو می باشد. هر چند استارت نخوردن خودرو میتواند دلایل متعددی داشته باشد، اما یکی از دلایل اصلی آن خرابی باتری است.

شما میتوانید هر زمانی که نیاز به امداد باتری سیار در تهران و در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید تا نیرو های امدادی ما در سریع ترین زمان خود را به شما برسانند.

فرآیند باتری به باتری کردن، خدمات امداد باتری سیار در محل

باتری به باتری کردن و جامپ استارت یکی از کارهایی است که صاحب هر خودرویی باید آنرا بلد باشد تا در مواقع ضروری از این روش برای روشن کردن خودروی خود استفاده کند.

احتمالا برای بسیاری روشن نشدن خودرو بسیار پیش آمده باشد.

مطمئنا وقتی خودرو شما استارت نمی خورد و تمامی قطعات برقی خودرو از کارافتاده اند، دلیلش را می توان در باتری ماشین جستجو کرد.

مراحل باتری به باتری کردن ماشین، امداد باتری در محل

اگر این روش را انتخاب می کنید مراحل را به صورت زیر انجام دهید.

 • خودرویی با باتری سالم پیدا کنید.
 • کابل باتری که جزوی از تجهیزات جانبی خودرو است را از بین تجهیزات انتخاب کنید.
 • خودرویی که باتری آن سالم است را در کنار خودرو خودتان طوری پارک کنید که بتوان از کابل اتصال استفاده کرد.
  سوئئیچ هر دو خودرو نیز باید بسته باشد. سپس کاپوت را باز کنید.
 • قسمت فلزی بدون رنگ برای برقرای اتصال کابل منفی در ماشینی که باتری آن خوابیده مشخص کنید یک طرف کابل قرمز را به قطب مثبت باتری خوابیده و طرف دیگر را به قطب مثبت باتری سالم متصل کنید.
  کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری سالم متصل کنید.
 • به هیچ عنوان سمت دیگر کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری دشارژ وصل نکنید. همچنین توجه کنید اگر کابل ها را به قطب های اشتباه وصل کنید باعث انفجار باتری می شود.
 • محل مناسب اتصال سمت دیگر کابل مشکی روی قسمت فلزی است که از قبل آن را مشخص کردید. 
  وقتی از درستی اتصالات مطمئن شدید خودرو سالم را استارت بزنید و بعد از چند دقیقه بدون دست زدن به اتصالات ماشین با باتری خوابیده را استارت بزنید.
 • بعد از روشن شدن ماشین با باتری شارژ اول اتصال کابل مشکی با بنه فلزی خودرو دارای مشکل قطع کرده و سپس اتصال کابل مشکی با خودرو سالم را هم قطع کنید. برای کابل قرمز اما اول از خودرو سالم و سپس از خودرو دشارژ جدا کنید.