پنچر گیری سیار در تهران، پنچر گیری در محل

پنچرگیری سیار در تهران (پنچرگیری لاستیک در محل)

پنچری تایر های خودرو یکی از اتفاق های پیش بینی نشده ای است که ممکن برای هر شخصی اتفاق بیافتد. در این صورت بهتر است که برای رفع این مشکل با پنچر گیری سیار در تهران تماس حاصل فرمایید.

پنچری در صورتی اتفاق می افتد که جسمی نوک تیز و برند وارد تایر خودرو شده و باد تایر را به طور کامل تخلیه کند. به همین علت داشتن شماره تماس امداد خودرو در تهران جهت پنچر گیری در محل بسیار واجب است.

اگر با لاستیک پنچر بخواهید به مسیر ادامه دهید، عواقب بسیار بد و خطرناکی گریبان شما را خواهد گرفت.

امداد خودرو ۲۴ یکی از مجموعه های معتبر امدادی است که خدمات پنچرگیری سیار در تهران را با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد. این خدمات به صورت شبانه روزی بوده و شما در هر زمانی که قصد تعمیر لاستیک خود را داشته باشید، ما به کمک شما می آید.

دلایل پنچری لاستیک ماشین 

لاستیک یکی از اجزای بسیار مهم و البته مصرفی اتومبیل است که پس از مدتی کارکرد دچار ساییدگی میشود که این موضوع کاملا طبیعی است.

لاستیک و تایر های فرسوده عملکرد مناسبی نداشته و مانند لاستیک های نو عملکرد مناسبی ندارند. هر چه میزان ساییدگی و فرسایش لاستیک ها افزایش پیدا کند، احتمال پنچری آنها نیز بالاتر میرود.

همچنین شرایط جاده ها باعث میشوند که لاستیک ها ساییدگی بیشتری داشته باشند و این نیز خود باعث افزایش احتمال پنچری آنها میشود.

از طرفی گرما یکی دیگر از عواملیست که باعث پنچری یا ترکیدگی لاستیک میشود.

هر چند در خودرو های امروزی (عموما خودرو های وارداتی) سیستم های هشدار دهنده و مانیتورینگ فشار باد لاستیک تعبیه شده که وضعیت تایر ها را به رانندگان اطلاع میدهد.

نشانه­‌های پنچر شدن لاستیک به هنگام رانندگی

وجود هر شی تیز مانند شیشه خورده، میخ می‌تواند سبب پنچر شدن لاستیک شما به صورت ناگهانی شود.

اگر راننده‌ای حرفه‌ای باشید سریعاً متوجه پنچری خواهید شد. در لحظه‌ای که متوجه پنچری لاستیک شدید سریعا خودرو را متوقف نمایید.

با این کار از ایجاد آسیب‌های بیشتر به خودرو جلوگیری می­‌کنید. نشانه‌های پنچر شدن خودرو در زیر آمده است که شامل:

انحراف به چپ و راست:

لغزش یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک ماشین است. در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می‌شود و معمولا کنترل فرمان نیز مشکل می‌شود.

سفت شدن فرمان:

چنان چه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت می‌شود، احتمال پنچر شدن وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، این اتفاق روی می‌دهد و چرخش فرمان دشوار می‌شود.

لرزیدن لاستیک خودرو:

بسیاری از راننده‌ها از روی لرزش ماشین در حین رانندگی متوجه پنچری می‌شوند. وقتی یکی از لاستیک‌ها پنچر می‌شود، تعادل خودرو بهم می‌خورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می‌شود.

نکات مهم در زمان پنچری لاستیک

 • موقعی که متوجه پنچری شدید، نباید بلافاصله ترمز کنید. برداشتن پا از روی پدال گاز و ترمز ناگهانی اشتباه بزرگی است، زیرا با این کار همه وزن خودرو به لاستیک­‌های جلویی منتقل شده و خطر واژگونی را به همراه دارد.
  ترمز ناگهانی حتی می‌تواند لبه چرخ را کاملاً لخت کند که این مورد هم به انحراف یا چپ شدن خودرو منجر می­شود.
 • برای کاهش سرعت نیازی به برداشتن پا از روی پدال گاز نیست، بلکه کافی است با ضربات آرام به پدال گاز، سرعت خودرو را کنترل کنید.
  احتمالاً به طور غیر ارادی بخواهید ترمز بگیرید یا برای کاهش سرعت، پا را از روی پدال گاز بردارید ولی سعی کنید سرعت ماشین را حفظ کنید.
 • با نگاه کردن به آینه و به آرامی خودرو را به کنار خیابان هدایت کنید. در ترافیک و خیابان شلوغ حتما با دست راننده‌های دیگر را متوجه کنید. علامت دادن با دست اقدام خوبی برای هشدار به راننده‌های دیگر و خلوت کردن مسیر است.
 • هدف انتقال خودرو به حاشیه امن خیابان است بدون اینکه برای دیگر خودروها مشکل ایجاد کنید. پس از رسیدن به نقطه امن، ماشین را متوقف کرده و ترمز دستی را بکشید. با روشن کردن چراغ هشدار دهنده وضعیت را ایمن کنید.
 • در نظر داشته باشید تعویض لاستیک خودرو در کنار جاده می تواند بسیار خطرناک باشد. با در نظر گرفتن همه جوانب  تا رسیدن کمک صبر کنید.
 • با تعمیرکار سیار پین ورک تماس بگیرید و لاستیک را با زاپاس عوض کند.  سرویس پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک پین ورک برای چنین مواقعی کارها را ساده کرده است.

تعویض لاستیک ماشین (پنچرگیری سیار در تهران)

گاهی تعمیر لاستیک و پنچرگیری فایده‌ای برای لاستیک ندارد و باید تعویض لاستیک در محل انجام شود.

لاستیک‌های صاف بسیار در معرض پنچر شدن هستند ولی در اکثر مواقع پنچر گیری فایده‌ای ندارد و باید تعویض لاستیک صورت گیرد.

 • اگر پنچری لاستیک از بغل اتفاق افتاده باشد و سوراخ در کناره لاستیک باشد باید تعویض لاستیک در محل انجام شود.
 • اگر لاستیک توسط میخ و اجسام نوک تیز بیشتر از ۱۰ سانتی متر سوراخ شده باشد، تعویض لاستیک صورت می‌گیرد.
 • در صورتی که بیش تر از یک سوراخ در لاستیک ایجاد شده باشد و فاصله سوراخ‌ها از هم کمتر از ۴۰ سانتی متر باشند، پنچرگیری کمکی نمی‌کند و باید تعویض لاستیک انجام شود.
 • در صورتی که لاستیک در اثر تصادف، آسیب جدی دیده باشد باید در اسرع وقت تعویض لاستیک انجام شود.

پنچرگیری سیار در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

پنچرگیری سیار در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

پنچرگیری سیار در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و

پنچرگیری سیار در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

پنچرگیری سیار در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین و …

سایر خدمات امداد خودرو ۲۴