یدک کش و خودرو بر در تهران

تعرفه یدک کش و خودرو بر در تهران

یدک کش در تهران (حمل خودرو و خودرو بر در تهران) یکی از خدمات اصلی امداد خودرو ۲۴ است که به صورت شبانه روزی در تمامی مناطق تهران به سرویس رسانی مشغول است.

تعرفه و هزینه یدک کش و خودرو بر در مجموعه امداد خودرو ۲۴ به عوامل زیادی بستگی دارد. از این رو ممکن است هزینه حمل یک خودرو با یک خودروی دیگر کاملا متفاوت باشد.

در تهران افراد و مجموعه های زیادی به کار حمل خودرو با یدک کش و خودرو بر مشغول هستند.

در اینجا منظور ما از شرکت تعداد خودروهای یدک کش زیاد در یک مجموعه است. معمولا شرکت ها از افراد زیادی تشکیل شده اند و تعداد زیادی تکنیسین و مکانیک در این مجموعه ها کار میکنند.

هزینه حمل خودرو و یدک کش در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد.

از این رو میتوان به مواردی همچون موارد زیر اشاره کرد :

  • نوع خودرو و مدل خودروی شما روی قیمت حمل و نقل آن تاثیر میگذارد. برای مثال خودرو های لوکس، تصادفی، صفر، وارداتی، داخلی یا مسابقه ای هر کدامشان هزینه حمل نقل آن متفاوت است. این قیمت گذاری از این نظر متفاوت است که بهای هر ماشین و هزینه بیمه این خودرو ها با یک دیگر متفاوتند. بنابراین هرچه خودرو گرانتر باشد، هزینه حمل و نقل آن هم بیشتر میشود.
  • طول مسیر با محاسبه هر کیلومتر به همراه پارامتر هایی همچون شهر یا روستا بودن، صعب العبور بودن مسیر، زمان حمل و نقل در قیمت و هزینه نهایی تاثیر گذار است.
  • نوع خودرو بری که در حمل خودرو استفاده میشود هم در قیمت تاثیر گذار است. برای مثال استفاده از خودرو بر کفی با خودرو بر جرثقیلی متفاوت است. در ادامه فاصله مبدا تا مقصد، سختی مسیر نیز در قیمت گذاری نیز موثرند.

نکات مهم برای استفاده از یدک کش در تهران

قبل از بارگیری و حمل ماشین این نکات را مدنظرتان قرار دهید.

قبل از استفاده از خودروی حمل خودرو و یدک کش نیاز است که برخی از نکات را مد نظر قرار دهید.

  • خودروی خود را از قبل کاملا تمیز و مرتب نمایید. با انجام این کار متوجه تمام لک ها و عیب های خودروی خود میشوید و از این رو اگر مشکلی در ظاهر خودرویتان به وجود آید، آنرا ناشی خودرو بر ها و یدک کش ها نمیدانید.
  • حتما قبل از استفاده از یدک کش ها و خودرو بر ها خودروی خود را به کارشناسان از نظر قیمتی نشان بدهید و گزارش آنرا به کارشناسان ما نشان دهید و آنرا بر اساس قیمت بیمه کنید. با این کار در صورت به وجود خسارت میتوانید، خسارتتان را از بیمه دریافت کنید.
  • بدانید که بیمه بدنه در خودرو اصلا امداد خودرو ۲۴ ندارد. و آن یک بیمه جدا از بیمه حمل و نقل می باشد.
  • امداد خودرو ۲۴ تمام خدمات حمل خودرو را در تمام ساعات شبانه روز به شما ارائه میدهد. چون به اندازه کافی از نیروهای متخص و تجهیزات کاملی برخوردار است.
  • هزینه خودرو بر مناسب در یک عامل اصلی رضایت مشتریان در این مجموعه است. و همچنین ما خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه می دهیم.

انواع یدک کش در تهران

در این قسمت درباره انواع یدک کش ها و خودروبر های متداول که در مجموعه امداد خودرو ۲۴ مورد استفاده قرار میگیرد، صحبت خواهیم کرد.

یدک کش چرخگیر در تهران

یدک کش های چرخگیر یا بلند کننده چرخ خودرو یکی از انواع پر کاربرد یدک کش هایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند.

این نوع از یدک کش در تهران، دارای یک اهرم هستند که محل قرارگیری این اهرم دقیقا زیر چرخ هاست. کار این اهرم هدایت کردن چرخ هاست که با بلند کردن چرخ ها میتواند آنها را کنترل کند.

در این نوع از یدک کش ها اهرم ها توسط یک جک هیدرولیکی کنترل میشوند که بالا و پایین رفتن و همچنین چپ و راست رفتن آنها توسط این جک هیدرولیکی انجام میشود.

همانطور که گفته شد، یدک کش های چرخگیر یا بلند کننده چرخ از پر کاربرد ترین یدک کش ها هستند و در بیشتر شرکت های امداد خودرو از این نوع از یدک کش ها استفاده میکنند.

یدک کش زنجیری در تهران

یدک کش های زنجیری یکی دیگر از انواع یدک کش ها هستند که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار میگرفته اند.

برای استفاده از این نوع از یدک کش در تهران ابتدا باید از یک کابل یا سیم قوی کمک گرفت که مانند طناب عمل کرده و در قسمت جلویی خودروی شما قرار میگیرد.

بدین ترتیب یدک کش به قسمت جلویی خودروی شما متصل شده و خودروی شما را میکشد. 

همان طور که گفتیم امروزه از این نوع دستگاه کم تر استفاده می شود و علت آن هم معایب این روش است.

از آن جایی که در این نوع زنجیر به سپر وصل می شود هنگامی که ماشین به دنبال یدک کش کشیده می شود ممکن است که به سپر ماشین آسیب های زیادی وارد شود.

پس به این ترتیب یدک کش های زنجیری می توانند شکل سپر ها را تغییر دهند البته تغییر رنگ سپر ها تنها عیب این نوع خودرو ها نیست.

در واقع این آن ها می توانند رنگ سپر ها را از هم بین ببرند زیرا برای استفاده از این روش باید زنجیر محکمی به سپر ماشین وصل شود که همین مسئله می تواند سبب از بین رفتن رنگ سپر ماشین بشود.

یدک کش کامیونی در تهران

یدک کش های کامیونی یکی دیگر از یدک کش هایی هستند که در امداد خودرو از آنها استفاده می شود.

این نوع از خودرو ها در سراسر جهان تا حد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

محبوبیت دستگاه های کامیونی بدون دلیل نیست و ایمن بودن سبب پر کاربردی آن ها شده است.

هر گاه قصد جا به جایی ماشین های نو و یا ماشین های تصادفی را دارید می توانید از این یدک کش ها استفاده کنید.

در ساختار یدک کش های کامیونی از یک جدا کننده استفاده می شود این جدا کننده ها سطح بلندی دارند و محل قرار گیری آنها روی زمین است.

روش استفاده از یدک کش های هیدرولیکی به گونه ای است که که ابتدا سطح جدا کننده روی زمین قرار می گیرند و پس از آن اتومبیل های مورد نظر روی سطح جدا کننده می آیند و سپس توسط بازو های هیدرولیکی سطح جدا کننده بلند می شود و روی کامیون قرار می گیرد به این صورت به راحتی می توانند اتومبیل ها را جا به جا می کنند.

یکی از نکات قابل توجه در مورد این نوع یدک کش ها این است که می توان از آنها برای حمل و نقل دیگر وسایل هم استفاده کرد به طور مثال برای جا به جایی قایق ها هم می توان از یدک کش های کامیونی کمک گرفت.

حمل خودرو تصادفی با امداد خودرو ۲۴

حمل خودرو های تصادفی یکی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه امداد خودرو ۲۴ است.

در تمام مناطق تهران میتوانیم در کوتاه ترین زمان و با بالا ترین کیفیت خدمات امدادرسانی را به شما ارائه نماییم.

در تمامی مناطق تهران (شمال تهران، جنوب تهران، غرب تهران، شرق تهران) و در تمامی ۲۲ منطقه تهران خدمات امداد خودرو را با بهترین تجهیزات انجام میدهیم.

علاوه بر داشتن خودرو بر ها و یدک کش های مجهز، امداد خودرو از تیم با تجربه ای نیز استفاده میکند.

گاهی اوقات خودروی شما با یک بررسی معمول نقص و ایرادش رفع شده و نیازی به استفاده از خودرو بر نخواهد بود.

در صورتی که ایراد خودروی شما بسیار جدی و حاد باشد و نیازمند بررسی بیشتر و تجهیزات تخصصی تر باشد، رانندگان ما در کوتاه ترین زمان شما را به تعمیرگاه نزدیک و معتبر میبرند.

امداد خودرو ۲۴ یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات امداد خودرویی است و شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید.